789 117 456

517 625 180

busy do Niemiec

TEL. 

Regulamin - zanim ruszymy w drogę

Zajęcie miejsca w busie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

1.

Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 1 sztuki bagażu podstawowego (walizka, torba podróżna) o łącznej wadze do 30 kg oraz 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Większa ilość bagażu lub jego nietypowe wymiary powinny być uzgodnione z przewoźnikiem. Bagaż podręczny nie powinien utrudniać swobody podróży pozostałym Pasażerom. Zabrania się przewozu rzeczy, których przewóz jest niedozwolony na podstawie odrębnych przepisów. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony w busie bagaż i pomyłki bagażowe.

 

2.

Ze względu na specyfikę naszego transportu zastrzegamy sobie prawo do organizacji przesiadek na trasie oraz jeśli zaistnieje taka konieczność wykonania przewozu w ramach współpracy z innymi partnerami. Dokładamy wszelkich starań aby podróż przebiegała sprawnie i w możliwie krótkim czasie, jednak godziny odjazdu i przyjazdu mają charakter orientacyjny, mogą ulec zmianie i nie podlegają gwarancji. Przewoźnik nie odpowiada za błędne podanie adresu,w tej sytuacji pasażer organizuje sobie dalszy transport we własnym zakresie lub wraca z nami jeśli będzie wolne miejsce.

 

3.

W busie zabronione jest spożywanie alkoholu oraz innych środków odurzających a także palenie tytoniu. W razie nie stosowania się do powyższego zakazu przewoźnik zastrzega sobie prawo odmówić dalszego przewozu takiej osobie bez możliwości zwrotu opłaty za przejazd.

 

4.

W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem zastosowanie mają następujące przepisy:

– ustawa z dnia 15 listopada 1984 r. prawo przewozowe (t.j. Dz. U. z 2000 r. nr 50, poz. 601; z późn. zm.),

– ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 121).

 

 

BLOG

PRZYDATNE LINKI

biuro@gdanskibus.pl

517 625 180

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Mapa połączeń

Regulamin

O nas

Przewóz osób

KONTAKT