• Obecność na rynku - od 2012 roku do dnia dzisiejszego. 

  • Bezpieczeństwo - jest dla nas priorytetem, przewóz osób wiążę się z zachowaniem zwiększonej ostrożności w tracie podróży.

  • Wykwalifikowani kierowcy - wszyscy nasi kierowcy posiadają aktualne badania lekarskie, ukończone kursy i szkolenia.

  • Nowoczesna flota - wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane i monitorowane. Zapewniamy komfort odpowiednim ogrzewaniem oraz klimatyzacją.

  • Doświadczenie - wieloletni straż pracy pozwala nam planować możliwie najkrótsze trasy przejazdów i wykonywać wszystkie zlecenia ze starannością i dbałością, ponieważ priorytetem dla nas jest zadowolenie Klienta.

  • Dostępność - jeździemy codziennie w każdym dniu tygodnia.

 

Pasażerowie korzystający z firmy Euro Bus ubezpieczeni są w standardowych oraz dodatkowych pakietach odpowiedzialności NNW, zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. W trakcie przewozu osób busami do Niemiec i na terenie Polski dbamy o bezpieczeństwo na drodze, stosując środki zwiększonej ostrożności, a nasi pasażerowie mogą liczyć na opiekę kierowców podczas podróży. Zdajemy sobie sprawę z tego, że transport osób wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za zdrowie i życie pasażerów, dlatego nasze pojazdy zawsze są sprawne technicznie, a także stale minitorowane i regularnie poddawane przeglądom technicznym. Organizując przewozy osób busami z Gdańska do Niemiec, łączymy profesjonalną obsługę z punktualnością, solidnością oraz umiarkowanymi cenami.

Świadczymy przewozy osób do Niemiec od lat, stąd bardzo dobrze znamy naszych pasażerów, ich potrzeby i oczekiwania, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw i zawsze stawać na wysokości zadania. Jesteśmy bardzo elastyczni i organizujemy także przejazdy według indywidualnych zapotrzebowań.

Firma Euro Bus należy do grupy Gdański Bus.

 

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najnowocześniejsze, wygodne oraz niezawodne środki transportu. Świadczymy usługi oparte tylko na profesjonalnej kadrze wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Wybierając naszą ofertę, macie zagwarantowane komfortowe i bezpieczne przejazdy busami z Polski do Niemiec.

 

Firma Euro Bus jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług transportu osobowego i przewozu osób. Nasza firma powstała w 2012 roku w Gdańsku i posiada  Licencję na Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób. Od początku działalności specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób, m. in. z Gdańska do Niemiec. Naszymi busami dojedziesz, np. do Berlina, Monachium oraz wielu innych miejscowości.

 

Tanie i bezpieczne przewozy do Niemiec

Busy z Polski do Niemiec

Co nas wyróżnia spośród konkurencji?

O nas

789 117 456

517 625 180

busy do Niemiec

TEL. 

BLOG

PRZYDATNE LINKI

biuro@gdanskibus.pl

517 625 180

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Mapa połączeń

Regulamin

O nas

Przewóz osób

KONTAKT