517 625 180

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!

SPRAWDŹ MAPĘ POŁĄCZEŃ

Na przestrzeni lat zbierając opinie oraz uwagi naszych klientów dostosowaliśmy oferowane usługi do najbardziej sprecyzowanych oczekiwań, jakie tylko zostały nam przekazane. Wśród wielu firm przewozowych to właśnie my zdobyliśmy zaufanie oraz pozytywne opinie klientów podróżujących na prezentowanych powyżej trasach. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie podróży, tak ważne dla każdego, kto wybiera się w długą i wyczerpującą drogę.

 

Busy Polska-Niemcy

Dlaczego my?

Trzonem naszej floty są duże i wygodne busy klasy VIP. Zostały wyposażone w wiele udogodnień tak, aby długa podróż była jak najmniej męcząca. Najważniejszą kwestią o której wspominają nasi pasażerowie są wygodne regulowane fotele oraz duża przestrzeń dla nóg. Na pokładzie naszych pojazdów nie zabrakło również takich rzeczy jak TV oraz klimatyzacji. Problemem nie będzie również rozładowany laptop czy tablet, ponieważ pasażerowie mają do dyspozycji gniazda 230V dzięki którym nie zabraknie energii podczas długiej podróży. W skład naszej floty wchodzą busy marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. 

Przewozy do Niemiec

Czym jeździmy?

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najnowocześniejsze, wygodne oraz niezawodne środki transportu. Świadczymy usługi oparte tylko na profesjonalnej kadrze wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Wybierając naszą ofertę, macie zagwarantowane komfortowe i bezpieczne przejazdy busami z Polski do Niemiec.

 

Chcesz pojechać do Niemiec w sprawie pracy, w odwiedziny lub po samochód? Mieszkasz w województwie pomorskim, zachodniopomorskim lub warmińsko-mazurskim? Szukasz sprawdzonej firmy przewozowej, która dowiezie Cię do Niemiec pod same drzwi? Jeśli ten opis do Ciebie pasuje, koniecznie skontaktuj się z nami!

 

Busy z Polski do Niemiec

Busy do Niemiec

789 117 456

517 625 180

busy do Niemiec

TEL. 

BLOG

PRZYDATNE LINKI

biuro@gdanskibus.pl

517 625 180

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Mapa połączeń

Regulamin

O nas

Przewóz osób

KONTAKT