KONTAKT

Przewóz osób

O nas

Regulamin

Mapa połączeń

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

517 625 180

biuro@gdanskibus.pl

PRZYDATNE LINKI

BLOG

TEL. 

517 625 180

508 174 901

Busy do Niemiec

Busy z Polski do Niemiec

Chcesz pojechać do Niemiec w sprawie pracy, w odwiedziny lub po samochód? Mieszkasz w województwie pomorskim, zachodniopomorskim lub warmińsko-mazurskim? Szukasz sprawdzonej firmy przewozowej, która dowiezie Cię do Niemiec pod same drzwi? Jeśli ten opis do Ciebie pasuje, koniecznie skontaktuj się z nami!

 

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy najnowocześniejsze, wygodne oraz niezawodne środki transportu. Świadczymy usługi oparte tylko na profesjonalnej kadrze wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Wybierając naszą ofertę, macie zagwarantowane komfortowe i bezpieczne przejazdy busami z Polski do Niemiec.

 

Przewozy do Niemiec

Czym jeździmy?

Trzonem naszej floty są duże i wygodne busy klasy VIP. Zostały wyposażone w wiele udogodnień tak, aby długa podróż była jak najmniej męcząca. Najważniejszą kwestią o której wspominają nasi pasażerowie są wygodne regulowane fotele oraz duża przestrzeń dla nóg. Na pokładzie naszych pojazdów nie zabrakło również takich rzeczy jak TV oraz klimatyzacji. Problemem nie będzie również rozładowany laptop czy tablet, ponieważ pasażerowie mają do dyspozycji gniazda 230V dzięki którym nie zabraknie energii podczas długiej podróży. W skład naszej floty wchodzą busy marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. 

Busy Polska-Niemcy

Dlaczego my?

Na przestrzeni lat zbierając opinie oraz uwagi naszych klientów dostosowaliśmy oferowane usługi do najbardziej sprecyzowanych oczekiwań, jakie tylko zostały nam przekazane. Wśród wielu firm przewozowych to właśnie my zdobyliśmy zaufanie oraz pozytywne opinie klientów podróżujących na prezentowanych powyżej trasach. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie podróży, tak ważne dla każdego, kto wybiera się w długą i wyczerpującą drogę.

 

SPRAWDŹ MAPĘ POŁĄCZEŃ

Masz pytania? Zadzwoń i zarezerwuj transport!

517 625 180