789 117 456

517 625 180

busy do Niemiec

TEL. 

BLOG

PRZYDATNE LINKI

biuro@gdanskibus.pl

517 625 180

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Mapa połączeń

Regulamin

O nas

Przewóz osób

KONTAKT

Przewóz osób do Berlina
14 września 2020

Dlaczego warto wybrać się do Niemiec busem?

Tanie linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny na loty między Gdańskiem a Berlinem, ale z reguły w ramach promocji, które nie zawsze muszą pokrywać się z Twoim urlopem. Ponadto często cena takiego promocyjnego biletu nie obejmuje dużego bagażu. Przejazd pociągiem, co prawda umożliwia zabranie ze sobą sporej walizki, jednak cena biletu kolejowego między Polską a Niemcami jest bardzo wysoka. Alternatywą jest bus między Gdańskiem a Berlinem. Wybór tego środka transportu to szereg korzyści.

Przystępna cena

Koszty, jakie poniesiesz kupując bilety z Polski do Niemiec i z powrotem, nie są wygórowane. Takie rozwiązanie okazuje się dużo tańsze niż wyprawa własnym autem czy skorzystanie z oferty kolei. Ponadto cena za podróż jest na tyle przystępna, że nie musisz zwlekać z wyjazdem w oczekiwaniu na promocje i zniżki.

Wygoda w trasie

Komfort jazdy to największa zaleta przy wyborze busa na trasie Berlin-Gdańsk czy Gdańsk-Berlin. Po pierwsze: Auta są komfortowe, przystosowane do długodystansowej jazdy. Po drugie: Nie musisz martwić się przesiadkami. Nasza oferta oparta jest na modelu „door-to-door” , co oznacza że odbieramy pasażerów i dowozimy ich we wskazane w rezerwacji miejsca. Po trzecie: To nie Ty prowadzisz! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz stresować się jazdą. W trakcie tych kilku godzin możesz się przespać, obejrzeć film lub poczytać książkę.

Bezpieczna podróż

Busy z naszej floty posiadają aktualne przeglądy, co gwarantuje dobry stan techniczny pojazdów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo w czasie jazdy. Ponadto zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy posiadają długi staż i umiejętnie prowadzą auta, przestrzegając przepisów polskich oraz niemieckich.

Mając na uwadze atrakcyjną cenę, komfort w czasie jazdy oraz gwarancję bezpiecznej podróży warto zdecydować się na wybór właśnie Euro Busa na wyjazd do lub powrót z Berlina. Przedstawione przez nas zalety jednoznacznie przemawiają za taką formą podróżowania. Już dziś możesz zaplanować z nami swój wakacyjny citybreak, wyjazd na studia lub do pracy.