KONTAKT

Przewóz osób

O nas

Regulamin

Mapa połączeń

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

517 625 180

biuro@gdanskibus.pl

PRZYDATNE LINKI

BLOG

Tanie linie lotnicze oferują atrakcyjne ceny na loty między Gdańskiem a Berlinem, ale z reguły w ramach promocji, które nie zawsze muszą pokrywać się z Twoim urlopem. Ponadto często cena takiego promocyjnego biletu nie obejmuje dużego bagażu. Przejazd pociągiem, co prawda umożliwia zabranie ze sobą sporej walizki, jednak cena biletu kolejowego między Polską a Niemcami jest bardzo wysoka. Alternatywą jest bus między Gdańskiem a Berlinem. Wybór tego środka transportu to szereg korzyści.

Przystępna cena

Koszty, jakie poniesiesz kupując bilety z Polski do Niemiec i z powrotem, nie są wygórowane. Takie rozwiązanie okazuje się dużo tańsze niż wyprawa własnym autem czy skorzystanie z oferty kolei. Ponadto cena za podróż jest na tyle przystępna, że nie musisz zwlekać z wyjazdem w oczekiwaniu na promocje i zniżki.

Wygoda w trasie

Komfort jazdy to największa zaleta przy wyborze busa na trasie Berlin-Gdańsk czy Gdańsk-Berlin. Po pierwsze: Auta są komfortowe, przystosowane do długodystansowej jazdy. Po drugie: Nie musisz martwić się przesiadkami. Nasza oferta oparta jest na modelu „door-to-door” , co oznacza że odbieramy pasażerów i dowozimy ich we wskazane w rezerwacji miejsca. Po trzecie: To nie Ty prowadzisz! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, nie musisz stresować się jazdą. W trakcie tych kilku godzin możesz się przespać, obejrzeć film lub poczytać książkę.

Bezpieczna podróż

Busy z naszej floty posiadają aktualne przeglądy, co gwarantuje dobry stan techniczny pojazdów, zapewniając tym samym bezpieczeństwo w czasie jazdy. Ponadto zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy posiadają długi staż i umiejętnie prowadzą auta, przestrzegając przepisów polskich oraz niemieckich.

Mając na uwadze atrakcyjną cenę, komfort w czasie jazdy oraz gwarancję bezpiecznej podróży warto zdecydować się na wybór właśnie Euro Busa na wyjazd do lub powrót z Berlina. Przedstawione przez nas zalety jednoznacznie przemawiają za taką formą podróżowania. Już dziś możesz zaplanować z nami swój wakacyjny citybreak, wyjazd na studia lub do pracy.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać się do Niemiec busem?

14 września 2020

TEL. 

517 625 180

508 174 901

Przewóz osób do Berlina