Niemcy

Dortmund

Niemcy

Starogard Gdański

Tczew

Elbląg

Kwidzyn

Pomorskie

Zachodniopomorskie

Koszalin

Słupsk

Lębork

Wejherowo

Reda

Rumia

Gdynia

Gdańsk

Przewóz osób z Polski do Niemiec odbywa się regularnie w każdy dzień tygodnia. Busy zaczynają swoją trasę w Gdańsku (główna siedziba Euro BUS), następnie jesteśmy w stanie zabrać osoby z wielu mniejszych miejscowości w Polsce i dowieść do wielu mniejszych miejscowości w Niemczech. Euro Bus to firma z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób do Niemiec.

 

Nasza firma specjalizuje się w busowym przewozie osób do Niemiec oraz z powrotem do Polski. Oferujemy bardzo rozbudowaną trasę wyjazdów z Gdańska, która pozwala na zabranie osób nie tylko z dużych ośrodków miejskich, ale także wielu mniejszych miast. Obsługujemy kilkaset miejscowości w Polsce i Niemczech. Jeździmy naszymi busami regularnie między innymi do Berlina, Magdeburga, Hannoveru, Dortmundu oraz oferujemy transport osób do kilkudziesięciu mniejszych niemieckich miasteczek, których lista znajduje się na dole tej strony.

 

Polska

Polska

Kalendarz wyjazdów do Niemiec

Przewóz osób na trasie Polska-Niemcy

789 117 456

517 625 180

busy do Niemiec

TEL. 

Kołobrzeg

Szczecin

BLOG

PRZYDATNE LINKI

biuro@gdanskibus.pl

517 625 180

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Mapa połączeń

Regulamin

O nas

Przewóz osób

KONTAKT