KONTAKT

Przewóz osób

O nas

Regulamin

Mapa połączeń

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Możesz je wyłączyć. Dowiedz się jak

Realizacja projektu: Wytwórnia Marketingu

517 625 180

biuro@gdanskibus.pl

PRZYDATNE LINKI

BLOG

Szczecin

Kołobrzeg

TEL. 

busy do Niemiec

517 625 180

508 174 901

Przewóz osób na trasie Polska-Niemcy

Kalendarz wyjazdów do Niemiec

Polska

Polska

Nasza firma specjalizuje się w busowym przewozie osób do Niemiec oraz z powrotem do Polski. Oferujemy bardzo rozbudowaną trasę wyjazdów z Gdańska, która pozwala na zabranie osób nie tylko z dużych ośrodków miejskich, ale także wielu mniejszych miast. Obsługujemy kilkaset miejscowości w Polsce i Niemczech. Jeździmy naszymi busami regularnie między innymi do Berlina, Magdeburga, Hannoveru, Dortmundu oraz oferujemy transport osób do kilkudziesięciu mniejszych niemieckich miasteczek, których lista znajduje się na dole tej strony.

 

Przewóz osób z Polski do Niemiec odbywa się regularnie w każdy dzień tygodnia. Busy zaczynają swoją trasę w Gdańsku (główna siedziba Euro BUS), następnie jesteśmy w stanie zabrać osoby z wielu mniejszych miejscowości w Polsce i dowieść do wielu mniejszych miejscowości w Niemczech. Euro Bus to firma z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób do Niemiec.

 

Gdańsk

Gdynia

Rumia

Reda

Wejherowo

Lębork

Słupsk

Koszalin

Zachodniopomorskie

Pomorskie

Kwidzyn

Elbląg

Tczew

Starogard Gdański

Niemcy

Dortmund

Niemcy